JAMES RIVER

A HONOR ROLL

SENIORS: Brianna Baldwin, Gracey Barger, Jeffrey Bower, Fallon Bursey, Emma Butler, Zacary Cahoon, Cassidy Campbell, Cory Carson, Christopher DeHaven, Caitlan Divers, Logan Dressler, John Etzler, Jenna Garland, Jonathan Garrett, Megan Hill, Daniel Holter, Logan Honts, Olivia Hoye, Jack Hutchens, Lianna Janney, Ria Jordan, Hayden Kay, Michelle Kimberlin, Jackson Mabe, Mckenzie Moore, Rachel Moore, Jasmine Myers, Nicholas Nicely, Jessica Rocha, Zachary Spickard, Tyler St.Clair, Karl Voight, Ethan Whitt, Katelyn Wiley, Hannah Wright

JUNIORS: Garrett Aaron, Brenna Alls, Kevin Austin, Noah Aylor, Emily Barnes, Jacob Berry, Adaline Bisese, Megan Cox, Logan Craft, Blake Curtis, Sierra Dean, Lily Dorsett, Kaylene Elliott, Bethany Flint, Caroline Gross, Meghan Halgren, Courtney Harless, Kacey Hight, Charles Johns, Payton Kreklow, Thomas Laughridge, Matthew Martin, Emily McBryde, Cole Miller, Brooke Moran, Olivia Murry, Autumn Nester, Ryan Pugh, Benjamin Rice, Krista Ronk, Ethan Sandidge, Hunter Sluss, William Sluss, Mikayla Stiltner, Kara Surgeon, Kevin Theimer, Jack Voight, Zane Weidman, Shiloh Whitley, Kelsey Williamson, Ashlee Woldman

SOPHOMORES: Evan Akers, Caleb Bennington, Michael Bergman, Alyssia Coffey, Caleb Crawford, Ronald Dodd, Shannon Filer, Matthew Gentry, Kye Gonino, Kelsi Hammons, Eleanor Holter, Andrew Lawhorne, Myla Lester, Vanessa Lima-Mestril, Maddison Lowe, Morgan Marshall, Addison McCaleb, Haley Meadows, Deacon Paivanas, Riley Potter, Peyton Reese, Gabriel Sebastino, Ainsley Simmons, Mason Stewart, Olivia Thacker, Jacob VanNess, Kylie Vest, Sidney Wilcher, Wyatt Wilhelm, Avery Word, Isaac Worsley

FRESHMEN: Mark Allison, Benjamin Bailey, Craig Bowyer, Robert Chapman, Patrick Clevenger, Michael Draper, Rachel Edwards, Isabella Erber, Victoria Erber, Nathan Etzler, Hannah Falls, Audrey Fleming, Andrew Fox, Dakota Gilliam, Iain Graff, Lauren Griffin, Olivia Griffin, Rachel Harless, Reagan Harris, Jacob Hill, Vaden Hurt, William Johnson III, Sofia Kryder, Sarah Lucas, Silas Miller, Bailey Mines, Chase Minnix, William Murray, Kayla Myers, Trinity Patterson, Daniel Sane, Laken Schroeder, Seth Spickard, Nathan St.Clair, Camden Staton, Julianna Stephenson, Landon Tolley, Haley Vanover, James Voight, Lucas Waid, Jonas Wilkes, Ella Wright

A-B HONOR ROLL

SENIORS: Jeremiah Albert, Melina Allison, Logan Bingeman, MacKenzie Blake, Brandon Brandt, Dean Bridges, Matthew Cahoon, Drake Castro, Lillian Clevenger, River Clonch, Rachel Epperly, Anthony Etzler, Tristan Fleming, Jeffrey Haga, Jonathan Harris, Cameron Hildebrand, Ethan Johnson, Tessa Jones, Josey Lackey, Cody Liptrap, Bailey Marshall, Alyson McCullough, Randall McGee, Hannah Meador, Evelyn Melvin, William Miller, Colleen Peery, Dakota Peery, Mallory Rowe, Hannah Slusser, Madeline Smith, Nicholas Tucker, Naomi Wells, Landyn White

JUNIORS: Cole Barger, Joshua Barnes, Victoria Bennett, Madison Brogan, Caleb Bryant, Ethan Bryant, Jared Campbell, Isaiah Ciccarella, Robert Crawford, Robert Deacon, Kiali Forbes, Cheyanne Forson, Jacob Fowler, Lucas Halsted, Christina Hensley, Megan Hickok, Kyla Jamison, Jeremiah Johnson, Aleah Johnston, Forest Kay, Nikole Kirk, Grace Lawson, Jessica Link, Lakota Lucado, Andrew Lucas, Iain MacFarlane, Haley Mays, Dyllan McAllister, Chase Mills, Michael Mize, Bryanna Morrell, Chase Oberg, James Patterson, Luke Peay, Samantha Pond, Ryan Powell, Mackenzie Seebo, Cade Stanley, Colin Tickner, Caleb VanBuren, Stephanie Vasquez, Levi Walker, Angela Wenk, Hunter Wilson, Seth Yopp, Jackson Zalewski

SOPHOMORES: Taylor Albers, Jacob Alderosn, Kayla Alford, Daniel Anderson, Isaac Bell, Nathan Bobbitt, Jonah Bolton, Anthony Booze, Ryan Borer, Jake Braun, Adam Bridges, Logan Broughman, Sydni Bunch, Jackson Butler, Chelsea Campbell, Tyler Carter, Michael Coleman, Logan Craighead, Jenna Creasy, Amber Dollman, Kathryn Dudley, Eliseo Echavarria, Diamond Fitzgerald, Ambrosia Garrett, Elizabeth Garrett, Jacob Garrison, Gracie Harlow, Rachael Hix, Jacob Holdren, Brian Howard, Savanna Johnson, Letitia Lang, Lacey Lucado, Austin Miller, Dillon Minnix, Daniel Moran, Kelsie Morris, Grace Mundy, Austin Powell, Grayson Preece, Beverly Robertson, Kelsy Sink, Harley Stump, Parker Thompson, Karah Tyree, Brooke Vanderveer, Sophie Wagner, Elias Wentworth, Bridgette West, Kahlique White, Calvin Wilhelm, Lily Wilson, Sydney Wilson

FRESHMEN: Cadence Akers, Starlet Beard, Kendall Bennington, Timothy Bolton, Michael Brown, Kolby Bryant, Rachel Buchanan, Alexis Cecil, Bailey Daniels, Tanner Dillow, Karlee Eubank, Wesley Ferguson, Emma Fleming, Hunter Forbes, Dalton Hall, Skylur Haynes, Michaela Hedrick, Haleigh Horan, Holly Hylton, Tatum Martin, Lillian McClung, Ryley McKinney, Janiah Merchant, Jayden Murry, Zoie Reece, Miyah Riley, Cameron Rodgers, Josef Schroeder, Carrington Scothorn, Carmen Sheppard, Christian Sumrell, Merritt Taylor, Hayden Thomasson, Amelia Waddell, Matthew Walker, William Webb, Rachel Zerumsky, Chelsea Zicafoose

LORD BOTETOURT

A HONOR ROLL

SENIORS: Lauren Adkins, Jenna Alam, Jared Arnolt, Riley Austin, Kayla Bowles, Mitchell brewster Jr., Jacob Brown, Stewart Brown, Emily Bruno, Aaron Burns, Haley Caldwell, Brody Cook, Cameron Foutz, Cassie Frantz, Haley Gillespie, Emily Gilmore, Ashlyn Grantham, James Grimshaw, Emma Hall, Hannah Harris, Seth Harris, Parker Heptinstall, Daniel Higgins, Juliette Holcomb, Courtney Holland, Devon Housman, Archer Jones, Erin Kline, Nicholas Lancaster, MacKenzie Martin, Preston Martin, Jake McNutt, Abigail Miles, Heather Moeller, Madelyn Montgomery, Noah Moore, Ryan Oiler, Coleman Osborne, Chase Overbay, Kayla Overstreet, Taylor Overstreet, Mark Parish, Adam Parris, Mackenzie Pauley, Kyle Peters, Hannah Quinn, Catherine Reinard, Sydney Robinson, George Rucker, Anna Scott, Brooklyn Shelton, Zackary Smith, Kaitlyn Spears, Kara Spears, Mason Spillman, Briana Summers, Kathryn Tomlin, Abby Whitlock, Michael Williamson, Devon Wood

JUNIORS: Holly Acker, Maegan Barnes, Emma Bradbury, Cody Camper, Leah Carlton, Ethan Clower, Faith Cooley, Grace Crawford, Erika Cundiff, Steven Dalton, Elizabeth Deel, Hannah Deter, Mary Dora, Ashlyn Dull, Jessica DuVall, Spenser Eason, Cameron Edmondson, Sabrina Engleman, Christopher Felty, Caleb Forester, Sarah Graham, Tyler Graham, Madison Gunter, Kiah Hall, Katelyn Harris, Steven Harris, Alex Hawkins, Elise Hawkins, Jacob Heck, Brooke Heptinstall, Lauren Hoffman, Logan Hollandsworth, Baylee Howell, John Hurley, Jeremiah Isaacs, Samuel Jamison, Taylia Jones, Taylor Jones, Kaile Judge, Martha Keely, Brooke Kelly, Jordyn Kepler, Lily Kinman, Michael McCoy, Katherine Mitkos, Thomas Mougin, Allyson Norwinski, Mattison Orange, Emily Overbay, Megan Oyler, Amy Parris, Kylie Poff, Taylor Poff, Hunter Ponce, Lauren Rakes, Ryan Ramey, Micah Rich, Ethan Ruble, James-Ryan Salvi, Alysia Sanchez-Huerta, Madison Sloan, Maya Smith, Melina Smith, Abigail Spence, Elizabeth Spencer, Bush Thepsimuang, Grace Tucker, Brianna Warman, Carly Webster, Desirhea West, Rachel Williams

SOPHOMORES: Alexis Amos, Eduardo Argueta Pineda, Kyle Arnolt, Jacob Ballard, Hunter Barrett, Emily Barton, Chloe Beasley, Hayley Beckner, Siera Blake, Cole Bowyer, Tyler Burdette, Audrey Butler, Hattie Butler, Zayda Ceballos, Kaitlin Clevinger, Jordan Coffey, Allison Coombe, Alyson Cox, Hunter Deel, Cooper Dehr, Hailey Deter, Lauren Duff, Nathaniel Durham, Reagan Estrada, Chappell Eure, Kylie Evans, Jamison Foley, Ethan Fouch, Samuel Francis, Taylor French, Lauren Gentry, Leah Germain, Kaylee Golder, Jenna Goode, Colton Graybill, Arun Hajra, Jacob Hodnett, Jillian Holcomb, Brooklyn Hornback, Trevor Howell, Hannah Huard, Parker Hudson, Brielle Jackson, Evan Jennings, Clara Johnston, Miranda Kirtley, Brianna LeBlanc, XiXi Luo, Brandon Marley, Cora Martin, MaKaila Martin, Cole Mattox, Emma Mitchell, Sarah Moore, Meredith Moran, Kaitlyn Mosdell, Dyson Moyer, Briana Myers, Jonathan Neighbors, Jake Oesterrich, Matthew Oliver, Stephen-Patrick Overstreet, Lynn Park, Tabitha Phillips, Gabrielle Pickle, Ella Polumbo, Halle Reese, Nathanael Rose, Tanner Selkirk, Jon Skeens, Arin Sparks, Madelynn Sprouse, Kierstyn Stanley, Xavier Stephens, Grace Taylor, Riley Tetreault, Garrett Wade, Rachel Wareham, Megan Wilson, Annelise Wolfe, Ainsley Wood, Nicholas Young

FRESHMEN: Nina Appicello, Sara Bannwart, Olivia Barkett, Anya Bratic, Mackenzie Brickey, Ava Brumfield, Hanna Carter, Andrew Claterbaugh, Ryan Cooper, Zachary Crawford, Katherine Cross, Tessa Dalton, Anna Dewease, Aidan Dietrich, Hannah Dillon, Claire Dozier, Ellie Dunbar, Keely Fouch, Caleb Franklin, Anna Frittman, Evan Gates, Darden Goode, Taylor Gunter, Sarah Hamblin, Andres Hernandez, Anna Hoover, Clay Houston, Joseph Isaacs, Mikel Johnson, Ryann Jones, Sydney Jones, Allison Kirby, Jacob Koffman, Maxim Krimski, Cyrus LeNoir, Elizabeth Leonard, Tanner Lovern, Madeline Malue, Leah Manier, Micah McClure, Mya Murrell, Harmony Musser, Madison Myers, Tyler Newcome, Faith Overbay, Harper Pace, Cadence Peters, Brianna Pigeon, Harriett Polinsky, Nathaniel Prince, Abigail Rice, Isabella Roberts, Erik Rosine, Katherine Ryan, Cole Salvi, Anida Sejtanic, Makena Shupe, Sydney Smith, Conner Tilley, Trent Updike, Anthony Varner, Sydney Vokus, Damon Waldron, Kellin White, Ethan Wilson, Brianna Wissemann, Kailin Witt, Angelina Zeidan

A-B HONOR ROLL

SENIORS: Katelyn Adkins, Samantha Aldrich, Zachary Andrews, Sara Arellano, Katelyn Arney, Jonothan Ballard, Ashlee Barnett, Sophia Barranco, Skylar Bocock, Autumn Bonhotel, Seth Cahill, Jacob Chandler, Alexandria Craighead, Jacob Cromer, John Davidick, Austin Delaney, Devin Dent, Madeline Deskins, Jacob Dewease, Blaine Eisner, Adam Eller, Madison Elliott, Grayson Evans, Alexis Fitzgerald, Krysten Fitzgerald, Dylan Fralin, Jonathan Girard, Samantha Gravette, Mikhil Hajra, Bryce Herbst, Morgan Hill, Ashton Huddleston, Tyler Johnson, Brooke Kreider, Kurt Kreider, Sarah Latino, Zoe Lauridsen, Terry Lively, Kendall Lucas, Thomas Malue, Carlissa Martin, Tabitha Martin, William Martin, Antonio Mayo, Caroline McCabe, Liam McCaul, Brett Meacham, Haley Mundy, Kayla Murrell, Marlee Newcome, Bridget Peeters, Reyna Petry, Andrew Phillips, Roderick Plenge, Hunter Poff, Olivia Polumbo, Brenden Ratcliffe, Rodney Rhodes, Jerry Rice III, John Rice, Nathan Rich, Bayley Riddleberger, Jude Roberts, Tristan Robinson, Ariana Rochay, Anna Rosenberger, Caleb Shaver, Noah Shaver, Matthew Smith, Brooke Snyder, Ryan Spangler, Dakota Steele, Averie Stevens, Margaret Stickler, Yasmin Sykes, Kasey Trapuzzano, Madison Treat, Cameron Turney, Ramsey Vassar, Jason Vena, Luke Wallace, Brian Watts, Gwineth Willie, Ashley Wilson, Aaron Workowski, Joshua Yonts, Lauren Young, Richard Yowell, Kayla Zohlmann

JUNIORS: Ruth Aguirre-Lara, Austin Allen, Kloe Bacon, Madelyn Badgley, Emma Bailey, Matthew Blugerman, Carleigh Booth, Joshua Booth, Megan Bowling, Alyssa Brader, Tessa Brain, Olivia Bray, Dalton Breese, Ashlyn Cadenhead, Ryanna Clark, Carson Cook, Sarah Crane, Carly Crawford, Collin Crickenberger, Abigail Crowder, Alexander Davis, Joshua Deeter, Brooke Denham, Madison Denham, Jacob Dilcher, Hannah Duke, Ashby Dunbar, Tyler Duncan, Evan Eller, Natalie Emerson, Braden Farrell, Cassie Feltis, Hunter Fender, Maddisson Flinchum, Cameron Fralin, Chase Fridley, Matthew Garber, Regan Goodman, Savannah Gusler, Elena Hall, Elise Hall, Jordyn Harris, Alexis Haston, Cody Hatter, McKayla Hoke, Whitney Holland, Rebekah Honaker, Blair Hoops, Kimberly Hoyle, Wilson Imel, Heather Johnson, Tanner Ketron, Coby Kingery, Skye Kinser, Andrew Kreyling, Anna Kryder, Charles Lambert, Trey Larsen, Garrett Layman, Zander LeNoir, Lennon McAllister, Mikayla McCray, Heather McNeill, Braedon Melki, Megan Metheny, Ryann Miller, Keeley Minter, Nathan Moore, Andrew Nagy, Autumn Norris, Megan Odenwelder, Logan Olson, Madison Oxley, Brianna Paivanas, Logan Patterson, Rachel Phillips, Michael Pigeon, Allie Plenge, Mary-Randall Plunkett, Jessica Rhea, Ryan Rigatti, Jeanna Saunders, James Schaal, Andrew Seibel, Spencer Shiflett, Leah Shumate, Shanelle Smith, Morgan Stafford, Isaiah Stephens, Robert Stevens, Austin Switzer, Lauren Tuck, Kaitlynn Tucker, Emma Tyler, Miette Veldman, Bryan Wall, Madison Wallace, Meredith Wells, Justin Young

SOPHOMORES: Victoria Aesy, Samarah Alam, Makayla Barrosse, Brody Beckner, Nathan Bellamy, Noah Bowen, Carsen Brake, Logan Bramblett, Spencer Brown, Kevin Buchanan, Zoe Cashion, Alexandra Cinquemani, Aubrey Clark, Pierce Claud, Jordan Conner, Madalyn Cook, Madeline Coon, Brennan Corell, Gabrielle Crowley, Joshua Davidick, Hayden Delaney, Delaney Dennis, Jeremiah Emmons-Mayo, Andrew Estep, John Fedor III, Seth Fletcher, Trebor Gibson, James Graves, Ryan Greenway, Reagan Hall, Mitchell Harless, Anna Harris, Sofia Hernandez, Claire Hufton, Nikita Inamdar, Nickolas Jaffa, Justin Jenkins, Amelia Johnson, Alexis Jones, Devin Kiger, Trystan Layman, Kirsten Leavens, Anthony Lucia, Dylan Merchant-Blankenship, Cory Mitchell, Bradley Moran, Mary Morejon, Madison Mullins, Nathan Mundy, Olivia Ocorr, Bryson Oliver, Samuel Peery, Carson Peggins, Nicholas Pitzer, Matthew Quillen, Michael Rago, Sophie Rakes, Seth Ramo, Austin Rhea, Hunter Rice, Luke Richards, Jala Saunders, Balor Schnarwyier-Harold, Larry Sharp, Kaeleigh Shutts, Angel Swain, Olivia Swortzel, Zachary Van Curen, Aaron Vest, Sarah Wade, Spencer Wells

FRESHMEN: Courtney Amos, Ja’Shayla Blake, Benjamin Blankenship, Lindsey Boone, Carl Booth, ashton Bramblett, Kaitlin Burks, Lena Chandler, Preston Conner, Madelyn Cothran, Samuel Crane, Abigail Crigger, Casey Curran, Darson Daughtridge, Samir Davidov, Hannah Davis, Joshua Deaner, Hunter Dillon, Caroline Edmondson, Kyle Flinchum, Nichola Fox, Connor Fuhrman, Alan Gallimore, Julia Garber, Arissa Graham, Sophia Graham, Susannah Harris, Bryson Harvey, Camille Humbert, Nolan Humphreys, Noah Hurley, Charles Isbel, Rylee Johnson, Connor Jones, Hunter Lawrence, Cole Leavens, Ryann Leonard, Jacob Lewis, James Lively, Kylee Lucas, Michael McCray, Yamile Moctezuma, Jada Morgan, William Murphy, Emily Nolan, Alexis Paivanas, Olivia Perrine, Mackenzie Phillips, Jeffrey Pinion, Delaiah Pittman, Abigail Pollard, Jacob Prince, Jackson Rivenbark, Aidan Rothwell, Riley Rothwell, Zachary Ruhlman, Dylan Salvi, Arianna Sanchez, Cole Sarver, Sidney Saunders, Colin Sell, Conner Shiflett, Jordan Shrewsbury, Brogan Shutts, Ryan Slate, Gianna Sloan-Lebron, Allyson Spangler, Nathan St.Clair, Marcus Thomas, Sean Thomas, Samantha Trent, Olivia Turner, Eli Updike, Max Vaughn, Bailey Webb, Dontay White, Ezekiel Wolfe, Courtney Zerilla

Inco-Check