BRECKINRIDGE

A HONOR ROLL

FIFTH GRADE: Elise Buchanan, Hallie Hubbard

FOURTH GRADE: Paisley Kitt, Kellan Sparks, Mark Voight

THIRD GRADE: Hannah McNamara, Tiffany Otey, Whitleigh Ronk, Kaceu Walker

A-B HONOR ROLL

FIFTH GRADE: Hannah Albers, Kaia Binns, Rain Copeland, Wyatt Dickenson, Carli Edwards, Cameron Hosey, Conor McFadyen, Dallas Miller, Ella Moran, Silas Whitson, Mia Williams

FOURTH GRADE: Carrie Belcher, Hailey DeMarco, Sydney DeMarco, Emily Griswold, Amiah Higginbotham-Sandidge, Austin Myers, Brianna Patterson, Nicholas Price, Avery Saunders, Camden Saunders, Cooper Stewart, Kyra Taylor

THIRD GRADE: Addison Bandy, Katelyn Barrett, Kale Brady, Cade Cook, Isaiah Gordon, Kayla Henry, Evan Joyce, Andrea Kreklow, Owen Lawson, Nolan Linthicum, Sawyer Lucas, Mckenzie Marshall, Jordyn Simmons, Huntleigh Ward, Gracelynn Wolcott

 

 

BUCHANAN

A HONOR ROLL

FIFTH GRADE: Kallie Paivanas, Nathan Stewart, Maddox Woodyard

FOURTH GRADE: Abilene Simmons, Charles Stull, Samuel Wilson

THIRD GRADE: Kaycee Lemon, Laighton Tate

A-B HONOR ROLL

FIFTH GRADE: Wyatt Alexander, Nicole Baker, Donald Griffin, Trevor Hylton, rylee Jordan, Randall McClung, Georgia Miller, Abbey Parker, Aaron Petty, Emmett Thomasson

FOURTH GRADE: Ayden Jennings, Selene Kelley, Melody Martin, Brennen Monaghan, Kyleigh Napier

THIRD GRADE: Maggie Brewster, Chase Brunner, Gary Brunner, Kinzley Bunn, Camryn Buono, Caroline Church, William Cook, Riley Dulaney, Taylor Fridley, Isabell Garrett, Elizabeth Johnson, David Kessler, Ayden Keyser, Stephen Mahon, Katelyn Manspile, Emerson Meador, Gavin Metz, Karly Mines, Frederick Murray, Brooklyn O’Quinn, Danikka Seaman, Payton White, Benjamin Whitt

 

 

CLOVERDALE

A HONOR ROLL

FIFTH GRADE: Caralyn Collins, Dalyana Colon-Arroyo, Emma Hassell, Kendall Nixon

FOURTH GRADE: Skyla Corkins, Ella Dickerson, Rose Janosz, Maxton Mizuba, Sadie Stowe, Addalyn Underwood, Preston Vaughn, Ian Villa

THIRD GRADE: Reese Adkins, Aleksandar Bratic, Holden Hooven, Archer Lee, Brennan Lewis

A/B HONOR ROLL

FIFTH GRADE: Meredith Allen, Raegan Bolling, Angelie Brader, Lily Bratic, Xavier Brummer, Chloe Clemmer, Titus Close, Landon Hayes, Averi Heffelfinger, Ryan Hooven, Rachel Huard, Kelley Ingle, Ella Kirk, Brady Kish, Taylor Lawson, James Lisle, Rylee Mauck, Kylie Palmer, Noah Shorey, Myleigh Smith, Emma Spangler, Sydney Stevens, Rhiannon Stowe, Danni Tice, Hannah Wilson

FOURTH GRADE: Sophie Bailey, Callie Byrd, Alexis Collins, Adyson Greathouse, Gracie Huffman, Madison Jones, Briana Keith, Charlotte Mattson, Nathaniel Moore, Addison Purser, Camdyn Robertson, Callie Shuler, Jerry Smith, Alexis Wagner, Brody Wilhoit

THIRD GRADE: Willow Anne Atkins, Katelyn Brown, Kennedy Carpenter, Collin Clemons, Chloe Clowdis, Kyra Dobbs, Caleb Duncan, Evan Grant, James Ingrassia, Davis Kidd, Warner Lewis, Sharise McGowan, Nathan Moser, Christopher Myers, Mackenzie Nichols, Eliza Payne, Katherine Rhodes, Emilee Rogers, Autumn Sparks, Jackson Taylor, Ryder Toup, Kevin White II

 

 

COLONIAL

A HONOR ROLL

FIFTH GRADE: Grace Corey, Graham Dietrich, Brendan Dolinger, Austin Gardner, Gabriel Jones, Liam MacMackin, Emily Maddox, Hannah McFarling, Reagan Meade, Aaden Thomas, Maxwell Vanover, Logan Wingler

FOURTH GRADE: Bronson Baader, Aman Boston, Joel Butler, Kevin Gergely, Riley Howell, Lauren Lucado, Abigail Maddox, Kinsley Milko, Bryce Nichols, Daisy Osborne, Jairdan Pennix, Hayden Quesenberry, Jordan Smith, Meredith Willmott, Morgan Wingler

THIRD GRADE: Ella Carpenter, Rylee Crockett, Chase Denton, Evie Hogan, Braylen Johnson, Erret Kimball, Hailey Knick, Brendon Miley, Brielle Nunley, Piper Osborne, Olivia Pierce, Jasmin Potter, Anna Radtke, Lucille Rock, Mason Scott, Mason Tuck, Alyssa Walker, Finn Wilkinson, Carlee Young

A-B HONOR ROLL

FIFTH GRADE: Alexis Anglin, Alice Cahoon, Joshua Carter, Sylvana Cavinder, gracelynn Clark, Jakobie Cox, Jayden Durham, Kennedy Fender, Jaxon Guilliams, Alexa Gurley, Emma Hall, Sophie Hufton, Emily Jones, Quinten Jones, Norah Lavinder, Thomas Marden, Ryen Miller, Nathan Mullens, Griffin Osborne, Taygen Sanchez-Huerta, Emilia Sanford, Devan Sowers, Lily Spraker, Jalen Thompson, Ethan Thorne, Ashley Walker, Brayden Weaver, Savannah Young

FOURTH GRADE: Elaina Brown, Emily Buehring, Cohen cook, Caleb Crouch, Gavin Flint, Fallon Gibson, Ryan Hegarty, Joah Johnson, Margaret Johnson-Koroma, Abigail Jordan, Sean Joslin, Ian Keister, Marley Mazurek, Logan Meador, Canton Musser, Cori Newkirk, Brody Nunley, Liliana Orozco-Meador, Christopher Palermo, Makayla Parr, Jace Pippert, Christopher Roseberry, Pyper Smith, Jacob Spence, Ryan Staton, Leanna Steger, Julia Thorne, Abigail Walls, Natalie Whitaker, Chloe Williams

THIRD GRADE: Christian Adams, Dalton Armentrout, Kylee Bradbury, Dalton Bradley, Chevy Carwile, Ava Cook, Aiden Fisher, Ella Foutz, Alexis Garcia, Bailey Hutchins, Austin Kegley, Wyatt Marion, Mathias Newton, Kaden Reczek, Alexandria Rickman, Caleb Sieger, Brian Thomasson, Annagail Tribbett, Maddex Umber

 

 

EAGLE ROCK

A HONOR ROLL

FIFTH GRADE: Sydnee Breeding, Makenna Saville

FOURTH GRADE: Jay Hipes, Rhaya Kitt, Jeremiah Mays

THIRD GRADE: Khloe Robinson, Sonny Sharp, Paige Shotwell

A-B HONOR ROLL

FIFTH GRADE: Brian Barger, Gabrielle Boyden, Arianna Cason, Keira Crawford, Siera Davis, Caitlyn Downey, McKenna Hayslett, Ashton Hill, Kansas LePard, Amythyst Lowrance, Jennah Lynch, Maggie Mace, Josiah Merchant, Jacob Reese, Lillian Tingler, Chase Windsor

FOURTH GRADE: Olivia Ayers, Logan Dunbar, Aaron Graham, Brooklyn Hayslett, Gretchen Huffman, Holden Saville, Ryleigh Scott, Hannah Sexton

THIRD GRADE: Jayden Beale, Hannah Clayton, Aiden Joyner, Brianna Lowe, Grat Null, Addison Olson, Virginia Thomas, Jeremy Tribble

 

 

GREENFIELD

A HONOR ROLL

FIFTH GRADE: Justus Boitnott, Cameron Craighead, Taylor Cronise, Ella Fletcher, Olivia Harvey, Jonathan Malue, Ryan Markham, Izzy Mitchell, Emily Murry, Blake Peery, Esther Phillips, Natha Preston, Anthony Silva-Garcia, Mitchell Snare, Anderson Wagner, Allison Wertz

FOURTH GRADE: Ava Burkholder, Cody Dooley, Autumn Fridley, Ella Fridley, Maggie Hoover, Lincoln Kellerman, Paxton Kirby, Aaron Lyle, Julia Misicko, Chase Peck, Gilllian Smith, Jamere Smith, Matthew Smith, Abagail St.Clair, Gabe Towe, Vivian Vernon, Calvin Warman, Ember Wiley

THIRD GRADE: Jaxon Anderson, Carter Birckhead, Mason Boitnott, Cael Burton, Molly Dewhirst, Wyatt Dewhirst, Jonah Dunker, Noah Estes, Mia Etzler, Gwyneth Farrar, Gabrielle Getyina, Josalyn Hart, Braeden Harvey, Grant Murphy, Barrett Pace, Eva Pendleton, Gabrielle Pfeifer, Holly Weddle

A-B HONOR ROLL

FIFTH GRADE: Christian Aguilar-Hernandez, Isaac Alderman, Mateo Altamirano Oviedo, Peyten Arnold, Jack Beheler, Gavin Bowles, Amelia Caballero, Seiny Cardona, Kaylee Hale, Garrett Honts, Kayla Horne, Elijah Johnson, Kayden McClure, Lilliana Mercedes, Camila Moctezuma Carrizales, Jennifer Peters, Christian Rakes, Sophie Roberts, Addisyn Rodgers, Gabriella True, Sara Weckel, Reese Wells, Grace Wheeling, Reese Wills

FOURTH GRADE; Makayla Akers, Nicole Akers, Cheyene Amos, Lilah Barker, Lauren Barns, Derek Bond, Hayden Bushnell, Noel Caballero, Stefhany Carrera Lazaro, Conor Childs, Brooke Deacon, Olivia Dunbar, Hunter Evans, Leahbella Gillian, Parker Goad, Adeline Hanna, Ethan Isley, Louisa Jamison, Caleb Longley, Isaac Mays, Samuel Meadows, Axel Mendoza Mora, Riley Sink, Tyler Villeneuve, Connor Woodruff, Austin Wyrick

THIRD GRADE: Sheyla Anaya, Brenden Banka, Caylin Barrett, Brooklyn Beckner, T.J. Burns, Trey Dent, Kaylee Dunbar, Madelyn Fields, David Figueroa Yibale, Sara Foster, Kristen Hale, Zoey Harrell, Pepper Henderson, Cassie Jamison, Sariah Jamison, Avarie Kramzar, Gracie Ann Mattox, Samuel McLucas, Austin Mitchell, Lizzy Odell, Sully Paige, Marshal Phillips, Fernanda Ramirez Zuniga, Alexnadra Santos, Houstan Sieger, Jacob Snare, Ella Thepsimuang, Josiah Tribble, Elijah Trump

 

 

TROUTVILLE

A HONOR ROLL

FIFTH GRADE: Regan Childs, Lily Ebrahimi, Bridger Harold, Catherine Hedrick, Savanna Johnson, Chloe Kelly, Carter Krzeminski, Olivia Nicely, Soren Rosine, Robert Sanchez, Garrett Steele, Jack Stelter, Ashley Wilmer, Riley Wolford

FOURTH GRADE: Asher Bolinsky, Daniel Estep, Corra Lasek, Michael McCray, Anna Moore, Bryson Reimer, Summer Sharp, Mackenzie Vernon, Urijah Watts, Simon Williams

THIRD GRADE: Jaclyn Broyles, Grace Ferguson, Strummer Giffin, Haiden Reedy, Eleanor Rosine, Sam Stelter, Lucas Young

A-B HONOR ROLL

FIFTH GRADE: Taylor Bowling, Jacob Brown, Caitlin Curran, Kennedy Dorsey, Ava Duff, Leah Fitzgerald, Ava George, Taylor Hicks, Myah Lawrence, Megan Lusk, Kendyl Niedermeier, Jenna Overstreet, Dylan Price, Hayley Rader, Gabrielle Smiley, Dereke Tarbox, Gauge Witt

FOURTH GRADE: Timothy Atkinson, Kaylin Bousman, Damon Carter, Anderson Clontz, Sophia Crane, Brittanya Garcia, Lucas Hipes, Mason Martin, John Moughrabi, Jacob Orange, Christopher Paderick, Serenity Shearer, Elliott Stump, Timothy Whitacre, Justice Winfield, Rylen Wright

THIRD GRADE: David Aldrich, Blake Arney, Aiden Brown, Justin Chappell, Daniel Combs, Zoey Haga, Christopher Johnson, Ryan Lynn, Callum McCoy, Natalie Mullins, Amelia Nicely, Gabriel Osborne, Gabriel Parenti, Damian Perdue, Carson Puckett

Inco-Check