Central Academy Middle School

A Honor Roll

EIGHTH GRADE – Benjamin Bailey, Olivia Barkett, Kendall Bennington, Patrick Clevenger, Tanner Dillow, Hannah Falls, Emma Fleming, Dakota Gilliam, Olivia Griffin, Sarah Hamblin, William Johnson III, Kell Kirtley, Sofia Kryder, Tanner Lovern, Ryley McKinney, Bailey Mines, Chase Minnix, William Murray, Seth Spickard, Nathan St. Clair, Julianna Stephenson, James Voight, Lucas Waid, Alyssa Kate Wallace, Jonas Wilkes, Ella Wright

SEVENTH GRADE – David Aaron, Samuel Bell, Ainsley Burks, Sheldon Dimmick, Alex Eastman, Andrew Fowler, Emma Francis, Benjamin Gross, Haylee Harris, Abigail Hildebrand, Justin Hill, Georgia Honts, Clair Humphreys, Kaycee Kincaid, Lisette Lane, Savannah Laucher, Kyleigh Mills, Madison Moock, Austyn Moran, Abigail Poling, Maddox Potter, Michael Scherrep, Ryan Steger, Macy Williams, Tim Wilson

SIXTH GRADE – Matthew Alderson, Carter Baka-Collins, Cain Bowyer, Matthew Clayton, Mehdi Ebrahimi, Zeal Hammons, Marley Huddleston, Leighanna Kissner, Jaden Kitt, David Merritt, Damien Mitchell, Alise Orent, Annabelle Peay, Tanner Reid, Aiden Shotwell, Ethan Smith, Ethan Spickard, Sloane Stephenson, Paul Theimer, Dakota Thomas, Zachary Vernon, Killian Ward, Drew Whitson, Hannah Wilson-Breitweiser, Faith Elizabeth Worsley

A-B Honor Roll

EIGHTH GRADE – Cadence Akers, Mark Allison, Starlet Beard, Craig Bowyer, Alexis Cecil, Robert Chapman, Chase Cuddy, Rachel Edwards, Isabella Erber, Victoria Erber, Nathan Etzler, Karlee Eubank, Andrew Fox, Iain Graff, Austyn Gregory, Lauren Griffin, Dalton Hall, Rachel Harless, Reagan Harris, Avory Harvey, Michaela Hedrick, Jacob Hill, Holly Hylton, Sara Kelley, Nicholas Krisnitski, Sarah Lucas, Tatum Martin, Branden Maydian, Silas Miller, Joseph Monaghan, Jadyn Murry, Kayla Myers, Josef Schroeder, Carmen Sheppard, Julia Starkey, Camden Staton, Landon Tolley, Haley Vanover, Matthew Walker, Chelsea Zicafoose

SEVENTH GRADE – Austin Adams, MacKenzie Alford, Hunter Altizer, Heath Andrews, Leiloni Archie, Johnathan Austin, Brandon Barger, Landon Barger, Adam Barr, Jacob Benson, Grace Bolton, April Bora, Noah Boyd, Sara Britnell, Malorie Brogan, Alex Campbell, Aiden Carlough, Conner Church, Canaan Clark, Blayze Coffey, Colin Cook, Rachael Crowder, Ricco Fernandez, Shanandoah Forson, Ethan Frank, Isabella Gilliland, Matthew Guentzel, Hannah Hall, Wyatt Hartman, Savannah Hash, Natalie Haynes, Baleigh Hedrick, Autumn Hickey, Landen Hosey, Mary Hoye, Natalie Hughes, Nicholas Jamison, Michael Jorgensen, Lacey Kessler, Aidan Kovar, Joshua Krepps, Jaelynn Lash, John Laughridge, Emma Lester, Jesse Lewis, Jarred Lutz, Briar Marsh, Jeffrey Martin, Zeb Martin, Alexis McCullough, Jack Metheny, Levi Miller, Brian Moran, Haleigh Oberg, Jenna Pugh, Gavin Richardson, Seth Shelton, Dominic Southall, Alexandria Trout, Victoria Webb, Bret Weidman, Khaliyl White, Grace Wolven, Samuel Worsley, Lydia Yopp, Madison Yount

SIXTH GRADE – Preston Arnold, Ripley Barry, Nicholas Beard, Emma Bobbitt, Jade Boyden, Troy Brown, Nathanial Coe, Deanna Draper, William Dulaney, Lydia Dunbar, Elizabeth Fitzgerald, Monica Foley, Katelynn Furry, Joshua Halsted, Dylan Hicks, Caden Hoyt, Audrey Joyce, Grant Kovar, Eleanor Lackey, Natalie Lemon, Gunnarr Martin, Cole Maydian, Sara McFadyen, Dylan Metheny, Silas Miller, Evan Mines, Keegen Mundy, Haden Parker, Jose Perry, Makayla Petty, Vianey Ramirez-Bautista, Kaela Riddle, Ethan Sherman, Anna Spence, Amber Stevens, Sophie Stewart, Gracelyn Stump, Grayson Taylor, Trey Taylor, Austin Thomas, Sarai Vasquez, Angela Vish, Lily- Ann Waddell, Eden Wallace, Abigail Warf, McLaren Westland, Corban Wilhelm, Seth Williamson, Abigail Wilson, Walker Wilson

 

 

 READ MOUNTAIN MIDDLE SCHOOL

A HONOR ROLL

EIGHTH GRADE – Nina Appicello, Anya Bratic, Ava Brumfield, Hanna Carter, Lena Chandler, Ryan Cooper, Zachary Crawford, Katherine Cross, Samir Davidov, Anna Dewease, Hannah Dillon, Claire Dozier, Ellie Dunbar, Caroline Edmondson, Brenna Elmore, Caleb Franklin, Anna Frittman, Evan Gates, Taylor Gunter, Bryson Harvey, Andres Hernandez, Clay Houston, Camille Humbert, Noah Hurley, Joseph Isaacs, Charles Isbel, Mikel Johnson, Rhyann Jones, Allison Kirby, Jacob Koffman, Cyrus LeNoir, Madeline Malue, Micah McClure, Jada Morgan, Mya Murrell, Harmony Musser, Tyler Newsome, Emily Nolan, Faith Overbay, Brianna Pigeon, Nathaniel Prince, Erik Rosine, Katherine Ryan, Cole Salvi, Sidney Saunders, Anida Sejtanic, Makena Shupe, Brogan Shutts, Allyson Spangler, Jamie Spangler, Alexis Turner, Trent Updike, Sydney Vokus, Damon Waldron, Kellin White, Brianna Wissemann, Kailin Witt, Angelina Zeidan, Courtney Zerrilla

SEVENTH GRADE – Lex Baker, Kousso Bennett, Kara Booth, Cadyn Bowles, Molly Caldwell, Jonah Clark, Olivia Cook, Jacklyn Corl, Jackson Crawford, Kendall Crawford, Peyton Crouch, Mia D’Arpa, Maya Dorra, Reagan Dorsey, Benjamin Ferrell, Baylee Franklin, Andrew Gilbert, Breanna Gill, Josie Gore, Nicole Gross, Hatlyn Haggerty, Samara Hambrick-King, Ashton Harper, Joshua Hawks, Tyler Heptinstall, Tyler Howell, Katherine Ingle, Byron Johnson, Cassie Johnson, Taylor Lisle, Nancy Maclachlan, Joseph Manello, Aidan Mayhue, Tyler Meade, Gabriella Mercedes, Kirin Miller, Luke Overbay, Falan Peters, Lyndsay Prillaman, Morgan Rago, Adalyn Relf, Seth Richards, Chase Richmond, Irelin Ruppel, Matthew Scher, Sydney Schwallenberg, Mary Scott, Jacob Simms, Carter Smith, Bryson Spangler, Nora Spickard, Cole Stelter, Lauren Uotinen, Kayla Walker, Hayden Witt, Jackson Wolfe

SIXTH GRADE – Laila Alam, Grayson Alfano, Ainsley Anderson, Aidan Appicello, Allison Argabright, Hunter Atkinson, Daniel Bowling, Emily Bowling, Jacob Brewbaker, Keely Caldwell, Brianna Cassidy, Eisen Colon-Arroyo, Owen Cooper, Sarah Crain, Tyler Cronise, Kallie Deel, Amelia Dietrich, Erna Dietrich, Tegan Dunman, Autumn Estrada, Hadley Evans, Hunter Gilbert, Noah Glenn, Stephanie Gutierrez, Elizabeth Hodges, Seth Huard, Ethan Ikenberry, Layne Jones, Ryleigh Jones, Audrey Keister, Spencer Krimski, Peter Krzeminski, Cameron LeBlanc, Keaton Lucas, Juliana Manello, Lily Manier, Adison Mayhue, Elliott McClung, Casey McFarling, Ryan Meadows, Nolan Medley, Sarah Miles, Chase Mitchell, Ryan Mosdell, Jakari Nicely, Kaitlyn Nichols, Preston Palmer, Theodore Piluso, Ridge Radtke, Mikayla Reed, Alana Rodriguez-Lewis, Gavin Rosenberger, Olivia Sell, Samantha Shields, Riley Shupe, Stephany Soliz-Villeda, Mikayla Sprague, Olivia Terry, Katen Tetreault, Grace Thomas, Emily Thompson, Tyler Towe, Connor Vernon, Briana Waldron, Connor Weddle, Brayden Wells, Jeffrey Whitacre Jr., Emma Williamson, Amy Woodson, Zion Woody, Emma Yates

A-B HONOR ROLL

EIGHTH GRADE – Austin Amiss, Courtney Amos, Nicole Amos, Paris Argabright, Ja’Shayla Blake, Benjamin Blankenship, Alexis Bonhotel, Lindsey Boone, Carl Booth, Ashton Bramblett, Alexandria Breeden, Mackenzie Brickey, Kaitlin Burks, Madison Carroll, Andrew Claterbaugh, Justin Compton, Preston Conner, Madelyn Cothran, Trinity Craft, Samuel Crane, Abigail Crigger, Casey Curran, Elijah Dalton, Darson Daughtridge, Hannah Davis, Joshua Deaner, Aidan Dietrich, Hunter Dillon, Lydia Dobbs, Isaac Fitzwater, Isabelle Fletcher, Kyle Flinchum, Connor Fuhrman, Julia Gillespie, Darden Goode, Alek Goodman, Susannah Harris, Alison Hinkley, Kaleigh Horan, Makiyah Johnson, Rylee Johnson, Connor Jones, Sydney Jones, Brian Kestner, Dylan Knick, Cole Leavens, Elizabeth Leonard, Ryann Leonard, James Lively, Kylee Lucas, Anthony Martin, Riley Matutina, Michael McCray, Yamile Moctezuma, Grace Montgomery, Rachel Morrison, Gabrielle Mullins, William Murphy, Madison Myers, Weston Osborne, Harper Pace, Kathryn Parker, Chase Peery, Allison Perkey, Olivia Perrine, Cadence Peters, Mackenzie Phillips, Jeffrey Pinion, Harriett Polinsky, Jacob Prince, Andrew Quesenberry, Jackson Rivenbark, Isabella Roberts, Miya Roberts, Aidan Rothwell, Riley Rothwell, Zachary Ruhlman, Dylan Salvi, Arianna Sanchez, Cole Sarver, Colin Sell, Maceyn Sells, Conner Shiflett, Ryan Slate, Gianna Sloan-Lebron, Gabrielle Smith, Evan Sykes, Marcus Thomas, Sean Thomas, Jordan Thornhill, Kalyssa Tice, Conner Tilley, Samantha Trent, Olivia Turner, Eli Updike, Anthony Varner, Max Vaughn, Phillip Waff, Marina Walkup, Caleb Weeks, Ethan Wilson, Tristyn Woods

SEVENTH GRADE – Betty Barbour, Christian Bard, Alyce Barnett, Hannah Barrett, Brie Beddingfield, Aidan Bell, Emily Bess, Ethan Brooks, Ethan Brown, Karley Burks, Annabelle Byrd, Davey Cahoon, Ethan Carr, Andrew Carter, Raegan Carter, Jacob Cassell, Samantha Clarke, Trevor Cook, Keith Cox, Hayden Crouse, Madison Daniel, Griffin Davidson, Alexander Doherty, Conner Ferguson, Brianna Fieschel, Darby Fouch, Rendyn Frate, Jillian Funk, Cristian George, Leonard Goad, Emily Graves, Grayson Hatter, Karli Heffelfinger, Hannah Heller, Tucker Hensley, Clythee Herbst, Annabelle Herron, Jacie Holcomb, Andrew Honaker, William Hopkins, Andrew Jamieson, Fred Jennings, Anya Justice, Anna Keith, Jesse Knight, Talicee Landes, Noah Leonard, Kaidyn Lewis, Hailey Lusk, Jacob MacMackin, Alexis Martin, Jackson Martin, Austin Mason, Zachary Mason, John McDaniel, Harrison Meador, Myles Miller, Drew Morris, Aiden O’Quinn, Dalton Oxley, Kassidy Paige, Cody Perdue, Jacob Peters, Ashley Pinkham, Jennifer Pressley, Zachary Puckette, Tiffany Pugh, Taylor Ray, Ryleigh Rothert, Deanna Royal, Rylee Rugg, Grayson Schnarwyler-Harold, Michael Schwallenberg, Allison Sheets, Xavier Shelton, Jackson Smith, Emily Snyder, Parker Snyder, Austin Stanley, Brianna Stroop, Emma Taylor, Ripkan VanDevander, Elise Walker, Gabriella Walker, Noah Weeks, Spencer Wilkinson, Autumn Williams, Leeanne Wood, Mia Yamatani

SIXTH GRADE – Peyton Adkins, Austyn Amos, Juliette Anaya, Brianna Andrews, Taylor Bell, Samantha Bishop, Ridge Bowen, Yazmin Brennin, Troy Buchanan, Alexa Carillo, Ryan Counts, Lillian Cox, Carson Crawford, Jack Crawford, Daniel Crowley III, Nathan Crowley, Luke Elias, Christina Ellis, Sophia Fieschel, Bryce Finney, Aurora Fitzgerald, Summer Fogg, Anthony Foster, Casey Gentry, Benjamin Gilbert, Dylan Gonce, Peyton Grooms, Samuel Grooten, Geneva Hall, Nicholas Hall, Karis Hambrick, Emily Hanson, Christian Hatter, Cameran Hayes, Mary Hodges, Ryan Hollins, Garrison Hornback, Rye Jackson, Aniyah Johnson, Ella Johnston, Addyson Jordan, Jackson Kemper, Kyle Kemper, Allyson Kessler, Emily Lewis, Ava Lowe, Alyssa Lusk, Andrea Martinez Soiano, Grace Mayo, Rowen Mays, Ayden McNulty, Nicholas Meadows, Madison Metheny, Jefferson Miguel-Morales, Hayden Miller, Arturo Morales, Jade Morton, Aliysa Mullin, Ashlyn Musselman, Bryson Mutter, Liam Nagy, Caleb O’Quinn, Jordan Orozco-Meador, Kadence Overstreet, Nicole Paquette, Sydney Parr, Carson Peery, Tucker Peery, Amber Puckett, Bradley Puckett, James Quillen, Chloe Shrewsbury, Joshua Smith, Bralyn Snead, Jacob Stark, Walker Sutton, Ellise Talmadge, Kaden Teaford, Alijah Thompson, Kyle Thompson, Demetri Toliver, Joel Vance, Ella Warman, Kaylee West, Jayden Widner, Benjamin Wilkinson, Mackenzie Willmott, Kenzie Wilson, Lily Yager

Inco-Check